Przeglądy

Przeglądy samochodów

Przeglądy samochodów to szereg naszych usług związanych z regularnym utrzymaniem twojego samochodu w dobrym stanie.

Samochód składa się z szeregu często skomplikowanych układów i mechanizmów. Wiele ich elementów z czasem ulega zużyciu, a to grozi ich kosztownym, a nierzadko niebezpiecznym dla zdrowia i życia uszkodzeniem. Takim skutkom możesz jednak łatwo zapobiec, jeśli okresowo lub w konkretnych sytuacjach przeprowadzisz profilaktyczny przegląd samochodu.

Profesjonalny przegląd pozwala ci określić poziom zużycia danych części i stwierdzić, czy albo kiedy nadają się do wymiany. Dzięki przeglądowi odkryjesz także nieprawidłowości i uszkodzenia trudne do zauważenia podczas normalnej jazdy. Szczególnie pomocna jest tu diagnostyka komputerowa pojazdu, która w wielu samochodach umożliwia sprawdzenie stanu poszczególnych elementów za pomocą samochodowej elektroniki.

Wiele typów przeglądów jest skierowanych pod konkretne sytuacje. Przeglądy letni czy zimowy pozwolą przygotować ci samochód na specyficzną pogodę związaną z daną porą roku i płynące z niej konsekwencje na drogach. Przegląd związany z dłuższą podróżą zapobiegnie awarii w miejscu i czasie, gdy naprawa samochodu będzie jedną z ostatnich czynności, o których będziesz myślał.

Jeszcze bardziej wartościowy jest przegląd przed zakupem samochodu. Dzięki takiej usłudze możesz określić realny stan pojazdu i porównać go z ofertą sprzedawcy, co nierzadko pozwoli ci zaoszczędzić tysiące złotych związane z naprawą ukrytej usterki.

W każdym momencie możesz także przeprowadzić standardowy przegląd, w którym sprawdzisz działanie twojego samochodu. W zależności od potrzeb i upodobań, możesz wówczas przetestować tylko najbardziej podstawowe mechanizmy lub rozszerzyć przegląd o dodatkowe, zalecane działania albo też przystosować zakres przeglądu do twoich indywidualnych preferencji.

Nasz serwis oferuje szeroki zakres przeglądów różnego typu, zarówno standardowych, jak i związanych z konkretnymi sytuacjami. Wysoko wykwalifikowani mechanicy oraz profesjonalny sprzęt pozwoli określić stan twojego samochodu i dokładnie ocenić zużycie jego elementów. Dzięki nam utrzymasz swoje auto w idealnym stanie, a jednocześnie zaoszczędzisz na czynnościach, które w danym momencie nie będą potrzebne.

Wzakresie przeglądów samochodowych świadczymy poniższe usługi:

Diagnostyka komputerowa
Przegląd indywidualny
Przegląd klimatyzacji
Przegląd letni
Przegląd podstawowy
Przegląd przed podróżą
Przegląd przed zakupem
Przegląd rozszerzony
Przegląd zimowy